نصب پارتیشن

امروزه در شرکت ها و اداره ها برای استفاده ی بهینه از فضاهای داخل ساختمان از پارتیشن اداری استفاده می کنند. جداسازی فضاهای داخلی یک خانه و یا شرکت اصلی ترین کاربرد پارتیشن میباشد. پارتیشن اداری موارد کاربرد دیگری هم دارد. دیده نشدن قناسی دیوار یا کج بودن دیوار که به علت معماری و ساخت نامناسب بوجود آمده است و همینطور پنهان کردن ستون ها در داخل محل کار ، از موارد دیگردی است که از پارتیشن استفاده میگردد.

1.  مواد اولیه مرغوب

استفاده از مواد و مصالح اولیه مرغوب در محصولات پارتیشن اداری آرین دکور، باعث افزایش طول عمر پارتیشنهای اداری شده و در نتیجه خدمات پس از فروش دارای هزینه کمتری خواهد بود. شعار پارتیشن اداری آرین دکوردر کاهش هزینه ها، استفاده از مواد اولیه مرغوب است.

2.  قیمت منصفانه
قیمت های رقابتی در ارائه ی محصولات پارتیشن اداری تنها هنگامی قابل ارائه می باشد که پرسنل دارای تخصص بالا بوده و زمان اجرای پروژه ها نیز بدلیل دانش کافی و اجرای پروژه های موفق متعدد بسیار پایین تر بوده و در نتیجه کاهش زمان کاهش هزینه را نیز دربر خواهد داشت.

در پارتیشن اداری مکانیزم اتصال و و عملکردی پارتیشن اداری دارای اهمیت ویژه ای میباشد. سهولت در نصب و سهولت در جابجایی در پارتیشن دو جداره اداری 2 فاکتور بسیار مهم در تولید پارتیشن اداری میباشد. پارتیشن اداری دوجداره “دکوراسیون بختیاری” با بهره گیری از دانش بومی و استفاده از تجهیزات روز دنیا موفق به طراحی و تولید مکانیزم اتصال ساده و خوش کارکردی شده است و محصولات پارتیشن اداری دوجداره را بی نظیر و ممتاز کرده است.

 

نصب انواع پارتیشن دوجداره

پارتیشن دوجداره یکی از پر استفاده ترین انواع پارتیشن اداری برای فضاسازی محیط است. دکوراسیون بختیاری ارائه دهنده‌ی خدمات طراحی و نصب پارتیشن دوجداره اداری، پارتیشن دوجداره ام دی اف و انواع پارتیشن اداری است.

خدمات ما شامل پارتیشن‌بندی، میز کنفرانس و میز مدیریت، طراحی و نصب انواع کابینت و کمدهای دیواری ام دی اف با بهترین کیفیت می‌باشد.

 

جابجایی پارتیشن

جابجایی انواع پارتیشن نیز توسط گروه دکوراسیون بختیاری انجام میشود، کافیست با یکی از شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

  • 02165810688
  • 09127657989
  • 09356641327

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.