پارتیشن دوجداره

ما در ادامه انواع پارتیشن دوجداره را برای شما تشریح میکنیم تا شما در صورت تصمیم به سفارش کار بتوانیم با دانش بالا انتخاب کنید. در ادامه شما را با انواع پارتیشن دو جداره, انواع مختلف پارتیشن اداری دوجداره , انواع پارتیشنهای دو جداره منازل, قیمت و نصب انواع پارتیشن دوجداره آشنا می کنیم.

 • پارتیشن دو جداره اداری مخصوص مرکز های پزشکی و درمانی

از پارتیشن های دوجداره های در مرکزهای پزشکی و درمانی استفاده می گردد که برای جدا نمودن بخش های متفاوت درمانی و همچنین عایق بودن صدا مورد استفاده قرار گرفته می شوند. پارتیشن های دوجداره که برای مرکزهای درمانی از آن استفاده می شود به فناوری نانو قابلیت ضد آب سازی را داشته اند.

 • پارتیشن دوجداره الیت

در اصل این پارتیشن ها نمونه اتصال سازه پارتیشن را به یکدیگر بیان می کنند و افزون بر ظاهر زیبا برای پارتیشن ها حمل و نصب پارتیشن دوجداره را امکان پذیر می سازند. بیشتر این نوع اتصال ها برای سرویس خواب ها استفاده می گردد که سبب می شوند قطعه های تخت خواب به آسانی به یکدیگر متصل شوند یا به راحتی جابه جا شوند که امروزه با توجه به مزایای که پارتیشن های دوجداره الیت دارند هر روز استفاده از آنها بیشتر می شود.

 • پارتیشن دوجداره با پیچ روکار

این نوع پارتیشن ها به پارتیشن های الیت شباهت های زیادی داشته اند و تنها تفاوت آنها از نظر ظاهری می باشد. این پارتیشن ها تقریبا یک بار مصرف هستند و اگر مکانمان تغییر کند باید با آنها خداحافظی کرد با اینکه هزینه آنها گران می باشد اما باید با قیمت پایین تحویل مالک داده شوند یا به گروه بعدی واگذار شوند .

 • پارتیشن دوجداره جذبی

این نوع پارتیشن نیز به اتصال پارتیشن مربوط است . در این گونه اتصال ها ابتدا اسکلت پارتیشن نصب می شود . اتصال های پلاستیکی بر روی بدنه اسکلت پارتیشن هستند که نام آنها مادگی می باشد بعد از آن بدنه پارتیشن که روی آن اتصال نری وجود دارد به این چهارچوب چفت می گردد و با گذشت کمی از زمان شاهد شل شدن این اتصال ها می شوید و باید هزینه دوباره برای آن صرف کرد.

 • پارتیشن دوجداره با تیپو

این پارتیشن جزو پارتیشن های نامرغوب از نظر آراپارتیشن می باشد. بی شک یکی دیگر از پارتیشن های که شما بعد از خرید آن پشیمان می شوید این پارتیشن است.

 • پارتیشن دو جداره مخصوص مراکز نظامی

در مرکزهای نظامی و ارتشی نیز از پارتیشن استفاده می شود اما محدودیت های در این رابطه وجود دارد که به فکر دیوار کاذب و روش های سنتی باشند . به همین جهت در چنین مراکزی پارتیشن های خاص با طرح و جزیئات متفاوتی ساده می شود.

 • پارتیشن دوجداره اداری مخصوص مراکز علمی و آموزشی

در این گونه مراکز عموما از پارتیشن های دوجداره استفاده می شود. اساسی ترین هدف از نصب پارتیشن برای ایجاد یک دیوار آکوستیک و عایق صدا است و ضمن اینکه یک بخش جدید را ایجاد می کند بتواند از ورود و خروج صدا نیز جلوگیری نمایند .

 • پارتیشن دوجداره آلومینیومی

این پارتیشن هم می توانند تک جداره باشند و هم دوجداره . در هر دو نوع از این پارتیشن ها فریم و اسکلت پارتیشن از جنس آنالیز می باشد یا آنادایز شده است و بقیه قطعه ها از شیشه می باشند که این شیشه نیز می تواند تک جداره یا دو جداره باشد. البته این نوع پارتیشن آلومینیومی را نمی توان با قیمت مناسب پیدا کرد و شاید از دیگر پارتیشن های دوجداره با قیمتی بیشتر باشند.

 • پارتیشن دوجداره اداری شیشه ای (فریم لس)

این نوع پارتیشن ها بدون فریم و اسکلت می باشند که به عنوان پارتیشن های شیشه ی یا سکوریت معروفند. این نوع پارتیشن ها عموما در پاگردساختمان ها و راه پله ها نصب می شوند و برای فضای بیرون آپارتمان مناسب می باشند و عموما از آنهادر درون محیط های اداری استفاده نمی شوند و البته از نظر ایمنی نیز آنها توصیه نمی شود.

 • پارتیشن دوجداره اداری بلوک و شیشه

۸۰ سانت از بخش پایین پارتیشن دوجداره از MDF است و بقیه متشکل از یک پنجره شیشه ای می باشد که اندازه استاندارد آن نیز ۱۲۰سانتی متر است و در صورتی که نیاز باشد در بخش بالای شیشه پارتیشن دوجداره هم از کتیبه استفاده می گردد.

 • پارتیشن سقفی

این پارتیشن محدودیت ارتفاع ندارد و برای جدا کردن قسمتی کامل از محل کار برای ایجاد یک بخش شخصی و خصوصی و جلوگیری از صدا استفاده می شود.

 • پارتیشن دوجداره چرم کوب

در واقع جنس این پارتیشن ها MDF است ولی با این تفاوت که جنس بدنه آنها را می توان از ام دی اف خام ساخت و همچنین رویه انها چرم دوزی یا چرم کوبی می گردد و هم از نظر ظاهری شیک تر هستند و برای عایق صدا تا حدودی مناسند و نسبت به پارتیشن های دیگر حالت آکوستیک بهتری دارند ولی قیمت آنها به نسبت دیگر پارتیشن ها بیشتر است و همین موضوع معایب آنها می باشد.

 • پارتیشن دوجداره با درب کشویی

این نوع پارتیشن ها تنها درب پارتیشن به واسطه یراق خاص به شکل کشویی باز و بسته می گردد.

4 دیدگاه در “پارتیشن دوجداره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.