درب‌های کشویی در مقابل درب‌های لولایی، کدوم برای اداره شما بهتره؟

درب‌ها یه بخش اساسی از اداره کار شما هستن. شاید بدیهی به نظر بیاد، ولی نوع درب‌هایی که نصب می‌کنین تأثیر زیادی روی محیطی که می‌خواین بسازین داره. تو بعضی ادارات با پلان باز، نیازی به درب نیست چون فضایی برای استفاده از اونا وجود نداره. البته ادارات با پلان باز مزایای خودشونو دارن، ولی ثابت شده که می‌تونن محیط مخربی برای کارمندا ایجاد کنن.

نیاز به فضاهای خصوصی داخل اداره باعث میشه که نصب درب‌ها ضروری بشه. این کار به ایجاد بخش‌های جداگانه و آرام تو اداره کمک می‌کنه. این فضاهای خصوصی نیاز به درب‌هایی دارن که واقعاً خصوصی یا جدا باشن. چه نوع دربی؟ این یه موضوع جدیده که تو این مقاله بررسی می‌کنیم. وقتی صحبت از درب‌های اداره میشه، بهترین و راحت‌ترین گزینه، درب‌های لولایی یا کشویی؟

در ادامه با گروه دکوراسیون بختیاری همراه باشید.

درب‌های کشویی در مقابل درب‌های لولایی، کدوم برای اداره شما بهتره؟

مزایای درب‌های لولایی

همه‌مون با درب‌های لولایی آشنا هستیم. این نوع درب‌ها رایج‌ترین نوع در خونه‌ها و اداره ها هستن. این درب‌ها در ایجاد فضاهای آرام، عایق صوت و نور موثرن. تو محیط‌های اداری، درب‌های شیشه‌ای لولایی رایج هستن. این درب‌ها معمولاً با دستگیره‌های بزرگ، پنل‌های شفاف و بست‌های اتوماتیک نصب میشن.

درب‌های لولایی معمولاً به سمت داخل باز میشن، ولی برای بهره‌وری بیشتر از فضا می‌تونن به سمت بیرون هم باز بشن. این سادگی و تنوع باعث شده که درب‌های لولایی یه انتخاب رایج تو بیشتر ادارات باشن. این درب‌ها بادوام هستن و امتحان خودشونو پس دادن، به همین دلیل محبوبیت دارن.

تنها عیب درب‌های لولایی اینه که می‌تونن برای افراد روی ویلچر ناراحت کننده باشن. این مشکل رو میشه با استفاده از پلیت‌های ضربه‌ای و دستگیره‌های بزرگتر حل کرد. در مورد این وضعیت خاص، درب‌های کشویی کارآمد هستن و ارزش بررسی دارن.

مزایای درب‌های لولایی

مزایای درب‌های کشویی

به دلیل ویژگی صرفه‌جویی در فضا، درب‌های کشویی برای دفاتر کوچک ایده‌آل هستن. این درب‌ها برای افراد روی ویلچر هم راحت‌تر هستن. درب‌های کشویی انعطاف‌پذیر و صرفه‌جویی در فضا هستن چون می‌تونن به داخل یک دیوار مخفی بشن. این درب‌ها بهترین جایگزین برای درب‌های لولایی هستن.

چیزی که درب‌های کشویی رو برجسته می‌کنه، تنوع اوناست. این درب‌ها می‌تونن به راحتی یک اتاق رو به دو قسمت تقسیم کنن. حتی تو ادارات کوچیک هم می‌تونن فضای جداگانه ایجاد کنن. این فضاها می‌تونن به عنوان اداره خصوصی یا اتاق کنفرانس استفاده بشن. درب‌های کشویی مخفی برای جاهای مرطوب خوب نیستن چون ممکنه رطوبت بگیرن و خراب بشن، ولی برای بیشتر فضاهای مسکونی و تجاری مناسب هستن.

انتخاب نوع درب مناسب برای اداره شما

ما که متخصص طراحی فضای اداری هستیم، می‌تونیم بهتون مشاوره بدیم که چه نوع درب‌هایی نصب کنین و چه موادی برای اداره شما مناسب‌تره. با ارائه خدمات می‌تونیم محیط کارتون رو بهینه کنیم و همزمان ظاهر زیبایی هم بهش بدیم. از وب‌سایتمون دیدن کنین یا با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *