به دفتر سنتی‌تون با پارتیشن شیشه‌ای یه تغییر مدرن بدید

با تغییر نیازهای کسب و کار، انتظاراتمون از محل کار هم تغییر می‌کنه شاید واقعاً به اتاق‌های جلسه بیشتر یا فضاهای همکاری برای کار هیبریدی نیاز داشته باشید. شاید حریم خصوصی و کاهش صدا بیشتر براتون مهم شده یا شاید تیمتون از یه فضای مشترک جدید دور از عملیات کاری سود ببره؟

ما تخصص داریم تو تغییر و بازسازی فضاهای تجاری از جمله نصب سیستم‌های پارتیشن‌بندی تجاری که به خصوص بین کسب و کارهای تجاری خیلی محبوب هستن به خاطر تطبیق‌پذیری، انعطاف‌پذیری و ظاهر زیباشون.

در ادامه با گروه دکوراسیون بختیاری همراه باشید.

به دفتر سنتی‌تون با پارتیشن شیشه‌ای یه تغییر مدرن بدید

سیستم‌های پارتیشن‌بندی دفتر

دفاتر باز تو سال‌های اخیر بین کسب و کارها خیلی محبوب شدن چون موانع رو برمی‌دارن و ظاهر رو بهتر می‌کنن در حالی که روش‌های کاری انعطاف‌پذیر رو امکان‌پذیر می‌کنن. این البته ارتباط بین کارکنان رو افزایش می‌ده. اما چیزی که زیاد می‌بینیم اینه که گروه‌هایی که تو یه فضای باز کار می‌کنن برای تمرکز مشکل دارن چون با حواس‌پرتی‌های زیادی که فضای باز میاره، دست و پنجه نرم می‌کنن. به همین خاطر پیشنهاد می‌کنیم به دفتر سنتی‌تون یه تغییر مدرن با سیستم‌های پارتیشن‌بندی بدید و انواع مختلفی برای انتخاب وجود داره. اونا می‌تونن فضاهای بزرگ و باز و گاهی غیرمولد رو به فضاهای کوچکتر و کاربردی‌تر تبدیل کنن که کل تیم می‌تونه ازش بهره ببره. به علاوه، اونا راهی عالی برای افزایش حریم خصوصی بدون از دست دادن حس فضای باز هستن.

سیستم‌های پارتیشن شیشه‌ای

وقتی صحبت از پارتیشن‌بندی دفتر می‌شه، یه گزینه محبوب برای مشتری‌هامون سیستم پارتیشن شیشه‌ایه. اگه فکر می‌کنید شیشه به اندازه کافی قوی یا محکم نیست که اتاق‌های جلسه اضافی ایجاد کنه، حریم خصوصی رو افزایش بده یا موانع صوتی ایجاد کنه، کاملاً در اشتباهید.

در واقع، پارتیشن شیشه‌ای برای بهبود آکوستیک، افزودن درجه‌ای از حریم خصوصی به دفترتون و حداکثر استفاده از نور عالیه. همچنین فوق‌العاده تطبیق‌پذیره، به علاوه ظاهرش هم عالیه.

چطور پارتیشن شیشه‌ای می‌تونه آکوستیک دفتر رو بهبود بده

دفاتر باز برای همه مناسب نیستن بعضی از ما برای تمرکز مشکل داریم چون همیشه یه چیزی در جریانه یا یه گفتگویی شنیده می‌شه. به علاوه، محرمانگی خیلی مهمه و گفتگوی خصوصی نمی‌تونه وسط یه دفتر باز صورت بگیره. پس برای اون کسب و کارهایی که حس فضای باز رو دوست دارن اما شلوغی و هیاهوی اون رو نه، راه‌حل یه پارتیشن شیشه‌ایه.

سیستم پارتیشن شیشه‌ای به اندازه کافی مقاومه که صدای بیرون رو قطع کنه در حالی که نور رو هم از خودش عبور می‌ده. این همچنین به هزینه‌های کم انرژی کمک می‌کنه (چیزی که الان بیشتر از همیشه باید بهش فکر کرد). با پارتیشن شیشه‌ای می‌تونید فضاهای کاری و اتاق‌های جلسه‌ای برای تیم‌تون ایجاد کنید که در طول روز کاری استفاده کنن، در حالی که هنوز حس می‌کنن شامل فضای اصلی دفتر هستن، اما توسط اتفاقات اصلی دفتر حواسشون پرت نمی‌شه.

بهبود آکوستیک دفتر با پارتیشن شیشه ای

افزایش حریم خصوصی با پارتیشن شیشه‌ای

چه برای مصاحبه باشه، چه برای یک تماس کنفرانسی یا شاید ارزیابی‌های تیمی نیمه سال آینده، محرمانگی اهمیت زیادی داره و بنابراین باید تو دفتر یه درجه‌ای از حریم خصوصی داشته باشیم.

تقسیم یه فضای باز به مناطق کاری کوچکتر با پارتیشن شیشه‌ای یه راه عالی برای ایجاد حریم خصوصی‌ست. می‌تونید اتاق‌های جلسه درست کنید یا بخش‌هایی از فضای کاری رو برای کار مستقل یا همکاری گروه‌های کوچکتر جدا کنید، انتخاب با شماست.

به علاوه، جلوه‌های بصری (مانفیستیشن‌ها) نه تنها به حریم خصوصی بصری اضافه می‌کنن بلکه دکوری هم هستن؛ می‌تونید قسمت‌های یخ‌زده‌ای روی پارتیشن شیشه‌ای اضافه کنید تا طراحی‌ها یا لوگوهای شرکت رو که با برندینگ شرکتی شما هماهنگه، نشون بدید.

مانفیستیشن‌ها یه نوع پوشش هستن که می‌تونن روی شیشه‌های پنجره، درها و پارتیشن‌ها (و هر سطح بزرگ شیشه‌ای دیگه) اعمال بشن تا شیشه رو قابل رویت کنن و از برخوردهای ناگهانی جلوگیری کنن.

حداکثر استفاده از نور در دفتر با دیوارهای پارتیشن شیشه‌ای

نور می‌تونه به طور چشمگیری ظاهر و احساس کلی یه فضا رو تغییر بده. هیچ‌کس دوست نداره تو یه اتاق تاریک و دلتنگ برای ۸ ساعت در روز کار کنه. با یه سیستم پارتیشن شفاف مثل شیشه، مقدار نور طبیعی که وارد اتاق می‌شه به حداکثر می‌رسه و به بهبود حال و هوای تیم کمک می‌کنه و به نوبه خود، سطح بهره‌وری‌شون رو افزایش می‌ده. به علاوه، داشتن نور طبیعی تو دفتر به دید بهتر کمک می‌کنه و مصرف انرژی ساختمان رو کاهش می‌ده.

سیستم پارتیشن شیشه‌ای خیلی انعطاف‌پذیره؟

اگه به شیشه به عنوان یه ماده فکر می‌کنید، ممکنه یاد شکنندگی و آسون شکستن بیفته. اما باور کنید یا نه، شیشه‌ای که برای پارتیشن‌بندی استفاده می‌شه، شیشه مقاوم شده‌ست، بنابراین نه تنها خیلی دوام بیشتری داره، بلکه فوق‌العاده انعطاف‌پذیره چون می‌تونه سریعاً مونتاژ و دوباره باز بشه بدون نیاز به تغییرات ساختاری. عالی برای کسب و کارهای در حال رشد و خبر بهتر اینه که نیازی به دیوارهای گچی نیست.

پارتیشن شیشه‌ای یه ویژگی مدرن تو دفتر مدرن

زیبایی یه دیوار پارتیشن شیشه‌ای تو سادگی طراحی‌شه و بر خلاف سایر سیستم‌های پارتیشن‌بندی تجاری، شیشه یه ویژگی شیک، زیبا و کاربردی برای کسب و کارهایی که به دنبال استفاده بیشتر از فضای کارشون هستن. تعجبی نداره که دفاتر شرکتی بیشتری دارن پارتیشن‌های شیشه‌ای رو به فضای کاری خودشون اضافه می‌کنن چون محیط‌های مدرن، روشن و باز ایجاد می‌کنن. به علاوه، همون‌طور که قبلاً گفتیم، می‌تونید قسمت‌های یخ‌زده‌ای به شیشه اضافه کنید تا طراحی‌ها یا لوگوهای شرکت رو نشون بدید.

ما انواع سیستم‌های پارتیشن‌بندی تجاری رو ارائه می‌دیم که با همه نیازها و بودجه‌ها سازگار هستن و کمک می‌کنه فاصله بین دفتر باز و سنتی رو پر کنه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *