ایده‌های پارتیشن آشپزخانه اوپن

زمانی که صحبت از چیدمان‌های داخلی وسیع می‌شود، پارتیشن های آشپزخانه اوپن ضروری هستند. این‌ها می‌توانند برای افزودن کمی حریم خصوصی به آشپزخانه شما و جدا کردن آن از فضاهای ناهارخوری و پذیرایی استفاده شوند. یک چیدمان خوب پارتیشن آشپزخانه همچنین می‌تواند در کاهش بار بهداشت نگهداری کمک کند.

اینجا چند ایده پارتیشن آشپزخانه باز برای کمک به شما در تعادل بخشیدن به کارایی و زیبایی‌شناسی در طراحی آشپزخانه بازتان وجود دارد، از ایده‌های سنتی پیشخوان صبحانه گرفته تا پارتیشن های مدرن تاشو.

ایده پارتیشن آشپزخانه اوپن شماره ۱: پارتیشن جالی

ایده پارتیشن آشپزخانه باز شماره ۱: پارتیشن جالی

داشتن مهمان‌ها روی کاناپه در اتاق پذیرایی در حالی که شما در حال آماده‌سازی وعده غذایی هستید، می‌تواند کمی ناراحت‌کننده باشد. در آن شرایط، چگونه باید آشپزخانه را پوشاند؟ یک راه حل خلاقانه برای این مسئله استفاده از یک پارتیشن جالی است. مطمئن شوید که پارتیشن انتخابی شما با سایر عناصر طراحی در فضا هماهنگی داشته باشد.

ایده پارتیشن آشپزخانه اوپن شماره ۲: پارتیشن پنجره

ایده پارتیشن آشپزخانه باز شماره ۲: پارتیشن پنجره

طراحی‌های پارتیشن پنجره که شفاف هستند، اجازه می‌دهند نور به راحتی بین فضای ناهارخوری و آشپزخانه جریان داشته باشد. برای بهره‌برداری بیشتر از این طراحی مدرن پارتیشن آشپزخانه و کسب فضای بیشتر برای نگهداری، قاب‌ها را روی یک پیشخوان تنقلات پشتیبانی کنید. از صندلی‌های باری که با پارتیشن نصب‌شده روی دیوار که فضای ناهارخوری را از آشپزخانه جدا می‌کند، هماهنگ هستند استفاده کنید. شما می‌توانید با نصب نورپردازی خاص بالای پیشخوان، ظاهری تکمیلی ایجاد کنید.

ایده پارتیشن آشپزخانه اوپن شماره ۳: پارتیشن شیشه ای

ایده پارتیشن آشپزخانه باز شماره ۳: پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای به طول کامل انتخاب خوبی است اگر ترجیح می‌دهید آشپزخانه به طور محتاطانه از فضای ناهارخوری یا اتاق پذیرایی پنهان باشد. این دیوار پارتیشن آشپزخانه سطح مورد نظر از نیمه حریم خصوصی را با فیلتر کردن نور ضمن حفظ دید آشپزخانه فراهم می‌کند. از شکل‌های هندسی روی دیوار ویژه مجاور در آشپزخانه مدرن خود برای یکپارچه‌سازی ظاهر استفاده کنید.

ایده پارتیشن آشپزخانه باز شماره ۴: پارتیشن تاشو

ایده پارتیشن آشپزخانه باز شماره ۴: پارتیشن تاشو

برای آشپزخانه‌هایی با فضای محدود، پارتیشن های تاشو ضروری هستند. یک در لغزنده آشپزخانه را از بخش باقی‌مانده اتاق پذیرایی جدا می‌کند. ترکیب یک میز کشویی به شما امکان می‌دهد تا خرد کنید، برش دهید، تمیز کنید و غذای خود را بخورید و عملکرد زیادی را در فضای کم فراهم می‌کند.

تناژهای روشن‌تر، مانند سفید، به خوبی با طرح رنگ در یک فضای باریک هماهنگ هستند. برای تمایز دادن به مناطق، این پارتیشن کوچک آشپزخانه را با یک ضربه رنگی جسورانه متضاد کنید.

ایده پارتیشن آشپزخانه باز شماره ۵: پنل تلویزیون مدرن

ایده پارتیشن آشپزخانه باز شماره ۵: پنل تلویزیون مدرن

ساخت یک واحد جداسازی چندمنظوره مانند این در نهایت بهترین خدمت را به شما ارائه می‌دهد اگر آپارتمان شما یک چیدمان کاملا باز داشته باشد. زمانی که صحبت از دکوراسیون داخلی خانه‌های هندی می‌شود، این مفهوم پارتیشن آشپزخانه باز به طور مشخص مدرن و نسبتا نادر است. شما می‌توانید طراحی را تغییر دهید تا ظرفیت ذخیره‌سازی بیشتری را برای برآورده کردن نیازهای خاص خود فراهم کنید چون کاملا قابل سفارشی‌سازی است.

ایده پارتیشن آشپزخانه اوپن شماره ۶: پارتیشن باغ

این مفهوم پارتیشن بیشترین جذابیت را برای شما دارد اگر از نگهداری گیاهان در خانه خود لذت می‌برید. با این پارتیشن ناهارخوری و آشپزخانه نمی‌توانید اشتباه کنید چون اکثر طرح‌های رنگی استفاده شده در دکور خانه از جزئیات زیبا بهره می‌برند. این طراحی بسیار کم نگهداری و مقاوم است.

ایده پارتیشن آشپزخانه باز شماره ۷: پارتیشن MDF یا چوبی

ایده پارتیشن آشپزخانه باز شماره ۷: پارتیشن چوبی

با اینکه به ظرفیتی نرم فضای شخصی جزئی در چیدمان‌های مفهوم باز را فراهم می‌کند، این طراحی شاد در حال افزایش محبوبیت است. پارتیشن های چوبی آشپزخانه به دلیل اینکه طراحی‌های آنها به راحتی قابل سفارشی‌سازی هستند، گزینه‌ای بسیار زیبا و عملی محسوب می‌شوند. میتوانید از پارتیشن MDF مقرون به صرفه یا چوب پلایوود محکم برای ساخت آنها استفاده کنید. در هر صورت، در طراحی، رنگ و پایان آنها تنوع زیادی وجود دارد.

ایده پارتیشن آشپزخانه اوپن شماره ۸: پارتیشن پیشخوان صبحانه

ایده پارتیشن آشپزخانه باز شماره ۸: پارتیشن پیشخوان صبحانه

این مفهوم پارتیشن امتحان‌پس‌داده و ساده برای استفاده است اما چیزهای زیادی برای ارائه دارد. یک آشپزخانه باز می‌تواند به طور مرتب از راهرو با پیشخوان صبحانه جدا شود. خانه‌های کوچکتر بیشترین بهره را از آن می‌برند چون فضا را تمیز و بدون شلوغی نگه می‌دارد در حالی که فضا برای ذخیره‌سازی بیشتر ایجاد می‌کند. مطمئن شوید که پیشخوان با طرح رنگ دیوارهای مجاور هماهنگ است.

ایده پارتیشن آشپزخانه باز شماره ۹

طراحی مدرن اتاق نشیمن اسکاندیناوی. تصویرسازی مفهومی ۳ بعدی

این مطلب را نیز بخوانید: ۷ نوع طراحی پارتیشن اداری برای محیط کاری با برنامه ریزی خوب.

ایده پارتیشن آشپزخانه اوپن شماره ۱۰

ایده پارتیشن آشپزخانه باز شماره ۱۱

ایده پارتیشن آشپزخانه اوپن شماره ۱۲

ایده پارتیشن آشپزخانه باز شماره ۱۳

سوالات متداول

راه‌های زیادی برای تقسیم آشپزخانه از اتاق نشیمن وجود دارد، از جمله استفاده از یک میز، قفسه کتاب، یا جزیره آشپزخانه. البته، اگر ترجیح می‌دهید جدایی کاملی داشته باشید، می‌توانید از یک دیوار جداکننده آشپزخانه محکم استفاده کنید و با استفاده از یک دیوار کامل، آشپزخانه را به طور قاطع از فضای نشیمن جدا کنید

طراحی‌های آشپزخانه اوپن تا حد امکان باید در منطقه شمالی اجتناب شود. همچنین چیدمان منطقه غربی برای طراحی‌های آشپزخانه باز ترجیح داده می‌شود. این امر به تقویت سلامت کمک می‌کند. بر اساس اصول واستو، آشپزخانه باید پنجره یا دری در طرف شرقی داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *